Nyakunkon a Bajnokok Ligája?

Az idei szezon egyik legjobb és legszebb meccsét játszotta a hétvégén a CFR. Hazai pályán fogadta az aradi UTA-t és egy-kettőre térdre is kényszerítették a vendégeket. A 26. percben már 3-0 volt a tabella állása, miután Anca, Panin és Semedo is az aradiak hálójába talált. A második félidőben visszafogta magát a CFR, mintha a Vaslui elleni meccsen gondolkodtak volna már a fiúk, de még így is sikerült kétszer megzörrenteni a vendégek hálóját. Gólszerzők Semedo és Surdu. CFR-UTA 5-0.
És akkor arról még nem is beszéltem, hogy hosszú idők óta az első olyan meccsünk, ahol mindhárom csatárunk gólt szerez. Az utóbbi időben ugyanis az oly jól védekező hátvédeink voltak a legjobb csatárok (Panin, Souza).

Egyszóval, 5 pontra vagyunk a Rapidtól és 8 pontra a Steauától. Kolozsváron fújdogálni kezd a Champions League szele. Remélem, hogy ez a szél erősödni kezd, és nem hal el az utolsó fordulók valamelyikében. Hajrá CFR, mi veletek vagyunk!